Animacje dla dzieci

Strona główna » Animacje dla dzieci

Wszystkie animacje, które wykonuję, dopasowuję do miejsca oraz wieku dzieci. Musimy pamiętać, że każdy z nas jest inny i ma inne zainteresowania, tak samo dzieci, które są bardzo wymagające, potrzebują naszej uwagi w stu procentach. Dzięki doświadczeniu i wykształceniu oraz oryginalnemu podejściu do najmłodszych potrafię skupić ich uwagę – wysłuchać, zrozumieć i dać im wiele zabawy. Cały czas rozwijam swoje umiejętności, tworzę nowe pomysły na animacje czy bańkowe show. Jak Państwo pewnie zauważyli, mój wygląd nie przypomina typowego klauna, ponieważ nim nie jestem. Jestem animatorem, który w oryginalny i niepowtarzalny sposób ma dać uśmiech Waszym dzieciom. Za każdym razem staram się wyglądać inaczej, swój makijaż, peruki, stroje dopasowuję tak, aby uderzały kolorami. Moja charakterystyczna broda, czasem różowa, turkusowa albo zielona, nadaje charakteru św. Mikołaja, lecz trochę bardziej zwariowanego.

Jestem otwarty na każdy pomysł z Państwa strony, może mnie zaskoczycie i stworzymy specjalny projekt dla Waszego dziecka.

Balonowe ZOO

Hapi bańki mydlane

Budowanie zamku z magicznego piasku

Hapi Twister

Trickboard

Hapi Hula-Hop

Malowane buzie

Krejzi Warcaby

Drewniane budowle

Animacje sportowe

Animacje taneczne

Akceptuję
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Polityka prywatności