disco_polo_pomaga

17 września Klub Disco Katowice.

Możecie się wytańczyć, spełniając jednocześnie szlachetny uczynek. Cały dochód z imprezy, która odbędzie się w klubie Disco w Katowicach, przeznaczony zostanie na sfinansowanie operacji czteroletniego Damiana.

Damianek z Zabrza urodził się ze zdeformowanymi nóżkami. Choroba, na którą cierpi, nazywa się artogrypoza. Niemal od momentu narodzin rodzice i on sam walczą o to, aby mógł chodzić. Całe miesiące ciężkiej walki, bolesnej rehabilitacji i wielu prób sprawiły, że się udało. Damian chodzi w ortezach. Bez nich nawet jeden krok nie byłby możliwy.

Możliwa jest jednak operacja. Ośrodek, który specjalizuje się w takich zabiegach, znajduje się w Aschau w Niemczech. Dziecko przeszło tam już kilka zabiegów, po których jest coraz lepiej. Konieczne są kolejne. Co kosztuje.

Z pomocą Damiankowi przyszła Firma eventowa Dawid Kurtysiak VIP event 4you z Katowic i Mariusz Schulz Hapi Hapi. 17 września w klubie Disco w Katowicach przy ul. Wita Stwosza 5, organizuje ona imprezę pod hasłem: “Disco Polo Pomaga”. Cały dochód z imprezy zostanie przeznaczony na leczenie Damiana.

Wejście na imprezę to tylko 10 zł. Tyle kosztuje bilet, ale w klubie znajdą się również puszki, do których można wrzucić dodatkowe pieniądze.

Główną atrakcją będzie oczywiście muzyka. Kilka zespołów muzycznych już zadeklarowało swój udział. Organizatorzy zapraszają do kontaktu wszystkich, którzy chcieliby pomóc przy tej imprezie, zasponsorować ją, a może wystąpić i zagrać. Kontakt: biuro@vipevent4you.pl , tel. 790-883-772.

Podajemy również nr konta, na który można wpłacać pieniądze na leczenie Damiana: Damian Popiołkiewicz, numer konta: 02 1050 1588 1000 0092 2922 9191, tytuł przelewu: pomoc dla Damiana.

No i oczywiście serdecznie zapraszamy na imprezę. Zabawa w tak wspaniałym celu to świetny pomysł.